1 / 7
Се издава
7.000 МКД
30.12.2022 13:46

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

3

Квадратура:

56 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

guro salaj

Се издава стан на втори спрат на ул. Гуро Салај во близина на градинка и основно училиште.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Kostadin
Потврден огласувач
070659720
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам