Kupuvam nedviznsti na koj mu e hitno dobivate kes odma
99.999 €
05.12.2022 20:14

Куманово / Куманово

Број на соби:

1,5

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Централно

Дворна површина:

69 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1982

Година на реновирање:

1999

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Tode mendol

Kuci, stanovi, zemjiste na koj mu e hitnoo dobivate odma kes

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара од:

Ferat
Потврден огласувач
078291358
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам