1 / 1
Niva
3 €
12.10.2022 09:18

Куманово / Куманово

Квадратура:

356492 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Niva se noagja na sello sopot

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Naim
Потврден огласувач
078240727
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам