1 / 12
Velosipedi 28 & 26
3 €
12.10.2022 19:47

Тетово / Тетово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Alu rex 28 r M / L golemina
Chesker pig 26 r M golemina

Alurex 9.300 den
Checker pig 8.500 den

Velosipedite se vo odliçna sostojba bez nitu eden vlog vo niv

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Rechko
Потврден огласувач
078282869
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам