1 / 8
Издавам стан
По Договор
200 €
27.05.2023 09:40

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

1

Квадратура:

43 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2013

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Прилеп

СЕ ПРОДАВА стан во центар на Прилеп. Повеќе информации на телефонскиот број , вибер, или ватс уп!!!

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Senad
Потврден огласувач
070316351
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам