1 / 2
Se prodava kukja vo monopol
1 €
14.10.2022 20:52

Куманово / Куманово

Број на соби:

9

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

220 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Bozidar Mickovic 32

Se prodava kukja vo monopol

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Srdjan
Потврден огласувач
078740842
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам