1 / 10
Se prodava kukja
70.000 €
14.10.2022 23:41

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

97 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

440 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Nikola Tesla br.156

Se prodava kukja , vednas vseliva na ulica Nikola Tesla br. 156 , so dvorno mesto od 440 m2 od koi 97 m2 kukja - stanbena povrsina i nedovrsen sprat , pomosna prostorija , garaza-18 m2 i podrum , so uredna dokumentacija .

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Stefan Petkovski
Потврден огласувач
077622900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам