1 / 9
BOBCAT E14 2013
15.000 €
Цената е фиксна
21.01.2023 15:57

Битола / Битола

SE PRODAVA BOBCAT E14 2013 GODINA SO NOVI GUSENICI EXTRA SOSTOJBA SO 3 KORPI

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
076888686
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам