1 / 2
Bandasi mercedes 18ki 5x112
По Договор
19.10.2022 08:56

Прилеп / Прилеп

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

8J

Дијаметар:

18

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

Se prodavaat fabricki bandasu od mercedes ml pravi zdravi

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

.....
Потврден огласувач
071740039
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам