1 / 7
Viljuskar 1.5 tona Plin/Benzin Nissan
По Договор
15.02.2023 13:52

Куманово / Куманово

Vrven japonski kvalitet
Marka: Nissan (shifra 3850)
Model: P1F1A15D
Nosivost: 1500 Kg
Vis. na diganje: 3000 mm
Pogon: Benzin/Plin
Menuvac: Avtomatski
Oprema: Parno greenje

🚛 Бесплатен транспорт
🛡️ Гаранција - 6 Meseci / 400 Rrabotni saati
Plinska boca za viluskari: 50 litri

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови за сите вилушкари кои ги застапуваме. 🧰​🛠️⚙️

Контакт:
📞 031 443-200
📲 076 294-600

www.TERMALIFT.com.mk

#viljuskar #viljushkar #viluskar #vilushkar #viljuskari #viljushkari #forklift #forklifts #вилушкари #виљушкар #вилушкар #виљушкари

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од: Претпријатие

ТЕРМАЛИФТ
Улица 100, Индустриска Зона, Karposh
Потврден огласувач
031443200
Испрати Е-маил до огласувачот

Rachen paletar BT - 2.3 t - Nov - 5 godini garancija

0 €

Rachen paletar - 2t - Nov - So isporaka

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам