1 / 12
BOKS VREKI
3.000 МКД
Цената е фиксна
21.10.2022 08:52

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Prodavam visoko kvalitetni vreki za boks i kik boks vo razlicni dimenzii so garancija 20 godini:::visina 1.5 m-3500 denari::visina 1 m-3000 denari:: tezina od 25-50 kg::kon. Tel. 072 751 000 ili na email goce. bojkovski@gmail.com

Категорија: Спортска опрема и активности / Боречки спортови / Справи / Опрема

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
072751000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам