1 / 12
BOKS VREKI
3.000 МКД
Цената е фиксна
11.11.2022 15:02

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Prodavam visoko kvalitetni vreki za boks i kik boks vo razlicni dimenzii so garancija 20 godini::visina 1.5 m 3500 denari :::visina 1 m 3000 denari::tezina od 25-50 kg::kon. Tel. 072 751 000:::goce.bojkovski@gmail.com

Категорија: Спортска опрема и активности / Боречки спортови / Справи / Опрема

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
072751000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам