ПРОДАВАМ СТАН
65.000 €
19.03.2023 11:20

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Друго

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

1987

Година на реновирање:

2013

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Tуристичка

Продавам стан во Охрид во склоп на зградата има, уреден двор со зеленило,фонтана,видиковец,зградата е со цврста градба по стандард. До центар има 1 километар,Станот ми е за продаванје побрзо тел.078.314 349

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070216080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам