1 / 3
Se prodava kukja na odlicna i mirna lokacija
120.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.03.2023 16:14

Куманово / Куманово

Број на соби:

5

Квадратура:

125 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

80 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1991

Година на реновирање:

1991

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Varazdinska 22

Se prodava kukja na odlicna i mirna lokacija ulica Varazdinska br.22, nekolku kukji od oridancijata na doktor Verdi. So uredna dokumantacija, i izgraden tret sprat/potkrovje (so gradezna dozvola za tret sprat).
Ima busotina i pomosen objekt/shupa.
Prv sprat : dve sobi, kupatilo i garaza,
Vtor sprat : dnevna so trpezarija, spalna, detska soba, wc, i dve golemi terasi.
Kukjata e napravena 1991god. Vo blizina e osnovnoto uciliste Koco Racin i gradinka.
Moze zamena za ednosoben stan so garaza so vasa doplata.
Informacii posle 16h na telefon: +38977698758 - Dragana

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Ivan
Потврден огласувач
38977698757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам