1 / 4
За САМО 1 Евро/квадрат Нива во Доброшане-Јазовица
2 €
30.10.2022 21:48

Куманово / Куманово

Квадратура:

9311 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Линк од катастар:
https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/public/customMaps/izvodKatastarskiPlan.xhtml?&idParc=1692767

Доброшане, место викано Јазовица

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Стојка
Потврден огласувач
070313573
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам