1 / 12
Se prodava stan
1 €
Цената не е фиксна
15.01.2023 21:44

Куманово / Куманово

Број на соби:

3

Квадратура:

55 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1979

Година на реновирање:

2012

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Tode Dumba 72-5/15

Se prodava renoviran stan vo naselba Goce Delcev
Info na 070390643

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Damjan Stamenkovikj
Потврден огласувач
4917630587969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам