1 / 5
Lenovo
470 €
Цената е фиксна
21.10.2022 23:15

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Nov Laptop, Zemen vo A1.
Lenovo IdealPad 3
15.6 inch - Ekran
i5 - Procesor
256 GB - SSD
8 GB - RAM
Nov vo kutija, Ne otvoren!

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Becko
Потврден огласувач
076244236
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам