1 / 3
Flayer e bike
430 €
21.10.2022 23:59

Тетово / Тетово

Вид на велосипедот:

Електричен

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Elektricen velosiped
Vo ispravna sostojba

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Blerim
Потврден огласувач
071-647-590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам