1 / 5
Solaren polnac 8W
600 МКД
05.05.2023 23:23

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Solaren polnac 8w so USB, site konektori za mobilen i TIP C , 9kade sto nema struja, samo dnevna svetlina ili sonce i telefonot tabletot se polni.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Се продава од:

mome
Потврден огласувач
070 248824
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам