1 / 10
RENAULT MEGANE 1.5DCI 85PS 2009 -AUTOGENEVA-
1 €
22.10.2022 16:58

Автокоманда / Скопје

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

PRODADENO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AutoGeneva
Потврден огласувач
071866866
Испрати Е-маил до огласувачот

VW JETTA 1.9TDI 105PS 2006 -AUTOGENEVA-

1 €

VW GOLF 3 1.9TDI 90PS 1996 -AUTOGENEVA-

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам