1 / 1
Parcela pogodna za solarni paneli
5 €
21.03.2023 18:56

Куманово / Куманово

Квадратура:

42822 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava parcela od 42.822 m² pogodna za fotovoltaici, 5ta klasa zemjishte, 1 km oddalechena od magistralen pat Kumanovo - K. Palanka so pat do nivata, ima dalnovodna mrezha vo samata parcela i imoten list. Tochnata lokacija e oznachena na mapata.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
071312278
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам