1 / 7
Traktor Toma Vinkovic 21 Kw
1.155 €
Цената не е фиксна
1.250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.02.2023 14:03

Брвеница / Тетово

Toma Vinkovic so dvobrazden plug i drljaca moze zamena za avtomobil ili predlog. moze so doplata od moja ili vasa strana

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава / Можна е замена од:

Todor Boshkoski
Потврден огласувач
076222176
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам