1 / 1
Se izdava ducan
200 €
30.01.2023 11:56

Куманово / Куманово

Квадратура:

25 m²

Греење:

Струја

se izdava ducan 25 m2 vo centar na ulica ilindenska 40 , kompletno renoviran, klima, cena 200 eura
077.572.113 Pece

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Oglas MK
Потврден огласувач
07
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам