1 / 5
Се Издава 400м2-Прилеп 078304113
1 €
14.05.2023 11:32

Прилеп / Прилеп

Гумен под,тоалети со соблекувални и туш кабини, висина на таван 4метри,јачина на струја до 200кwh,вентилација,два влеза итн... 078304113

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

D
Потврден огласувач
078304113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам