1 / 7
IMT 539 , 2010 god
6.200 €
03.02.2023 13:25

Радовиш / Радовиш

539 , servisiran novi gumi vo top soatojba bez niedna mana Cena 6200€.
Lokacija.Radovis Tel 075 913 645.

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

selattin
Потврден огласувач
075664156
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам