1 / 10
Opel Corsa 1.2 BENZIN-PLIN
4.500 €
Цената е фиксна
30.11.2022 00:46

Тетово / Тетово

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2010

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Opel Corsa
2010 godina
Oprema full
Servis full
Kolata e vo top sostojba...
Se gleda na slikite...
Proverka kade sakate...
... GARANCIJA...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivica Stojanoski
Потврден огласувач
071228250
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам