1 / 12
Mercedes ML
14.000 €
14.500 €
30.11.2022 08:33

Тетово / Тетово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 320

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

32 kw / 44 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MERCEDES ML 320 🇺🇸
- 2009
- REG CELA GOD
- KLIMA
- TEMPOMAT
- NAVIGATION
- KOMANDI NA VOLLAN
- GREACI NA RETROVIZORI
- 4 MATIC
- OPEN/CLOSE RETROVIZORI
- KOZEN SALLON
- ELEKTRICNI STAKLLI
- ELEKTRICNI RETROVIZORI
- PARKING SENZORI
- CD CHANGER
- 165 kw
- XENON
- ATEST FOLI
- 4 LETNI GUMI
INFO 070809371 📞

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Faton
Потврден огласувач
070809371
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам