1 / 1
PLAC
20.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.10.2022 22:56

Куманово / Куманово

Квадратура:

3965 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Placit se naogja vo Supli kamen za pat do reka Pcinja prenos vednas tel 072573397.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

дејан
Потврден огласувач
072573397
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам