1 / 6
Ford mondeo 1.8 16v na delovi
10 €
05.01.2023 08:32

Струга / Струга

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

2002

Гориво:

Бензин

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Ford monde 1.8 16v 92kw duratec he
Na delovi
Prakame i po kargo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Потврден огласувач
071602390
Испрати Е-маил до огласувачот

vw passat 1.9 tdi 98god na delovi

10 €

Renault kangoo 1.4 na delovi

10 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам