1 / 12
Mercedes-Benz E220
По Договор
25.01.2023 15:40

Тетово / Тетово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

110000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

143 kw / 194 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Mercedes-Benz E220
- AMG LINE
-4 Matic
-Kolata e kupena vo Makedonia
-4 Zimski humi se so bandazi

Moznost na Leasing So 25% ucestvo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Auto CEM
Avotpat Skopje-Tetovo br.7
Потврден огласувач
071209291
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам