Se iznajmuva stan na oktomvriska recolucija
По Договор
28.10.2022 19:43

Куманово / Куманово

Број на соби:

2

Квадратура:

63 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Se iznajmuva stan na oktomvriska revolucija 63 qm, kompletno namesten.
Kontakt : 077 956 681
Viber: +49 157 88521280

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Markus
Потврден огласувач
004915788521280
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам