1 / 2
KUPUVAM STAN
42.000 €
29.01.2023 03:55

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

2,5

Квадратура:

55 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

90

Година на реновирање:

90

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

KUPUVAM STAN VO NOVIOT CENTAR NA KAVADARCI SO CENA OD OKOLU 42 000 EVRA. PLACAM VEDNAS! dajte ponuda.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070507876
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам