1 / 12
Kompleks Verina stan 210m2 namesten
275.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 13:00

Ѓорче Петров / Скопје

Број на соби:

6

Квадратура:

210 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2017

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Kompleks verina

Комплекс од затворен тип со сопствено обезбедување и одржување .
Становите, сите со поглед кон езерото, се комплетно изведени со висококласни материјали и секој располага со сопствен систем за греење и ладење, како и сопствен паркинг простор.

- Луксузно живеење со 15,000 м2 уредено зеленило,
- езеро со површина од 5,000 м2,
- отворен базен со пикник простор
- 24 часовно обезбедување
- сопствено одржување
- рекреативни терени,
- детско игралиште,
- фитнес центар .

210м2:
- дневна соба
- соба со камин
- трпезарија
- одвоена кујна
- 3 спални соби со сопствени бањи
- гостинско купатило
- утилити
- тераса
- греење и ладење топлотна пумпа

- две паркинг места (можност за закуп на дополнителни паркинг места/гаража)

- станот се наоѓа на 1кат од 4 ката
- панорамски лифт

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Јовица
Потврден огласувач
070221161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам