1 / 12
Complex Verina for rent se iznajmuva 210m2 appartment
1.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.02.2023 13:00

Ѓорче Петров / Скопје

Број на соби:

6

Квадратура:

210 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2017

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Kompleks verina

Closed type complex with its own security and maintenance.
The apartments, all overlooking the lake, are completely made of high quality materials and each has its own heating and cooling system, as well as its own parking space.

- Luxury living with 15,000 m2 of landscaped greenery,
- lake with an area of ​​5,000 m2,
- outdoor pool with picnic area
- 24 hour security
- own maintenance
- recreational terrains,
- children's playground,
- fitness center.

210m2:
- living room
- room with fireplace
- dining room
- separate kitchen
- 3 bedrooms with private bathrooms
- guest bathroom
- utilities
- terrace
- heating and cooling heat pump
- two parking spaces (possibility to rent additional parking spaces / garage)

- the apartment is located on the 1st floor of 4 floors
- panoramic elevator

Комплекс од затворен тип со сопствено обезбедување и одржување .
Становите, сите со поглед кон езерото, се комплетно изведени со висококласни материјали и секој располага со сопствен систем за греење и ладење, како и сопствен паркинг простор.

- Луксузно живеење со 15,000 м2 уредено зеленило,
- езеро со површина од 5,000 м2,
- отворен базен со пикник простор
- 24 часовно обезбедување
- сопствено одржување
- рекреативни терени,
- детско игралиште,
- фитнес центар .

210м2:
- дневна соба
- соба со камин
- трпезарија
- одвоена кујна
- 3 спални соби со сопствени бањи
- гостинско купатило
- утилити
- тераса
- греење и ладење топлотна пумпа

- две паркинг места (можност за закуп на дополнителни паркинг места/гаража)

- станот се наоѓа на 1кат од 4 ката
- панорамски лифт

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Јовица
Потврден огласувач
070221161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам