1 / 9
Se prodava stan
1.111.111 €
28.11.2022 18:07

Куманово / Куманово

Број на соби:

4

Квадратура:

120 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ljupco Arsov 11/6

Se prodava namesten stan, od 120 kvadrati na ulica Ljupco Arsov. Informacii na 078 299 230

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Vladica
Потврден огласувач
078255917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам