1 / 2
City bike
399 €
Цената не е фиксна
05.02.2023 13:26

Тетово / Тетово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

City bike

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

Artur
Tetovo
Потврден огласувач
071 511 413
Испрати Е-маил до огласувачот

Mazda 6 diesel

2000 €

Montin bike

799 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам