1 / 12
IZNAJMUVAME PRAZEN STAN OD 99M2 VO CRNICE
400 €
04.01.2023 13:49

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

99 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Iznajmuvame prazen stan vo Crnice od 99m2.
Stanot sen naoga na 1vi kat vo mala nova zgrada so lift
Ima edna dnevna soba so kujna 3 spalni sobi dve kupatia balkon.
Ima opcija i da se namesti kompletno.

cena 400e

sifra 6044

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

Infinity Nedviznosti
Потврден огласувач
075367361
Испрати Е-маил до огласувачот

PRODAVAME STANOVI VO GRADBA VO KISELA VODA NA CHESMA

1400 €

PRODAVAME STAN OD 71M2 VO N.LISICE REONSKI

88000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам