1 / 12
Се продава куќа
138.000 €
01.02.2023 16:11

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1965

Година на реновирање:

2011

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Запад

Адреса:

Вук Караџиќ 40, Куманово

Се продава куќа во одлична состојба на два ката. Реновирана и средена комплетно. Цена 138.000еур ненаместњна, доколку има интерес за мебелот дополнително ќе се договориме.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
078203394
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам