1 / 9
Se prodava kukja vo centarot na gradot
100.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.01.2023 15:46

Куманово / Куманово

Број на соби:

3

Квадратура:

101 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

106 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1979

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Mosa Pijade 45

Se prodava kukja na super lokacija, vednas do picerija i pozadi slatkarnica Rafaelo, vo strog centar na grad. Kukjata e vo mnogu dobra sostojba, so smeneta vodovodna instalacija i kanalizacija i nova fasada so izolacija. Kukjata e so dvor i nema parking

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ivana
Потврден огласувач
077949129
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам