1 / 3
Bubica/бубица
3.000 МКД
Цената е фиксна
04.05.2023 16:29

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

Se prodava bubica funkcionalna i ne mn koristena, dobar i cist zvuk doaga zaedno so novi baterii ( 600 den)
Cenata e fixna

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
078375247
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам