se prodava stan shitet banesa
40.000 €
06.11.2022 14:17

Куманово / Куманово

Број на соби:

2,5

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1977

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

zikica j. spanac

se prodava stan na prizemje

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ilirian
Потврден огласувач
078229721
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам