1 / 1
Се продава плац во Пуковско ул 8
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.01.2023 19:14

Куманово / Куманово

Квадратура:

1732 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац.Се наѓа во Пуковско ул 8 над млин.
Површина 1732 м2.
Парцела 2719
Имотен лист 1520

Цена по договор.
телефон за контакт 071375568.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Куманово
Потврден огласувач
071375568
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам