1 / 6
CAT Grejder G16 500
64.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.11.2022 13:06

Бутел / Скопје

Se prodava odlicno socuvan Grejder CAT G16 500 rac casa kompletno remontiran ! vredi da se vidi

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
071247908
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам