1 / 12
LUKSUZEN CETVOROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE
300.000 €
18.01.2023 10:21

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4

Квадратура:

151 m²

Греење:

Централно

Спрат:

9 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2020

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Тафталиџ

ШИФРА- 891

„ДЕЛТА“ АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ продава ултра луксузен стан во Карпош, Тафталиџе во близина на Нова, кај РАМСТОР маркет.
Станот се продава комплетно опремен, со квалитетен увезен мебел, керамика и санитарија - италијанска, бела техника - Samsung, со осмислен ентериер од архитект.
-151м2
- дневна+кујна+трпезарија
- 3 спални ( од кои една е работна)
- 2 бањи
- остава
- 9/12 кат
- југозападна ориентација
- центреално греење + инвертер клима 5.5kW

цена: 300.000 еур ( наместен)

☎ 075 424 130
075 445 667
✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

DELTA NEDVIZNOSTI
Deme Gruev br. 5/8-1
Потврден огласувач
38975424130
Испрати Е-маил до огласувачот

SE PRODAVA NOV DVOSOBEN STAN NA VODNO-MARKET VODNO

80000 €

CETVOROSOBEN STAN VO ZELEZARA, KAJ REMEDIKA

1399 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам