1 / 12
MERCEDES A180 CDI 109 KS ELEGANCE EXTRA !
3.550 €
Цената е фиксна
08.02.2023 07:43

Кочани / Кочани

Марка:

Mercedes-Benz

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

78 kw / 106 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MERCEDES A180 CDI 109 KS ELEGANCE EXTRA !
- SEGA UVEZEN OD ITALIJA
- PLATENO CARINA I HOMOLOGACIJA
- BEZ NIKAKVI ZAMENI !!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

SUPERAVTO
Потврден огласувач
070 278 900
Испрати Е-маил до огласувачот

OPEL INSIGNIA 2,0 CDTI 131 KS 2009 NAVI, MAKD OPREMA !!!

7100 €

OPEL CORSA 1,3 CDTI 95 KS ECOFLEX FACELIFT 2011 !

4750 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам