1 / 1
Se prodava stan vo Ohrid
1 €
18.03.2023 16:18

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

74 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ohrid

Se prodava stan vo Ohrid na bul. TURISTICKA , trosoben 74 m2 vo edna od najjakite zgradi vo Ohrid. Zgradata ima 2 lifta i parking prostor. Stanot ima 2 spalni i 2 terasi , kujna, dnevna so trpezarija i toalet.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075289992
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам