1 / 6
Whirlpool ADP 4526
3.000 МКД
13.12.2022 07:19

Карпош / Скопје

Половна но функционална полувградлива машина Whirlpool за садови. Машината е предвидена да биде монтирана под работна плотна. Има пукнато капаче за комората за сол (се гледа на сликите), но истата работи без проблем. Машината е употребувана долги години без дефект. Можно е да е потребно да се исчистат каналите од бигор бидејќи од време на време горната перка не завртува. Димензии: Широчина 60см, Длабочина 60см, Висина 85см. Боја бела

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за миење садови

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070398380
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам