1 / 7
Viljuskar Nissan 1.5 tona 3m Plin Benzin
По Договор
22.12.2022 15:18

Куманово / Куманово

Vrven japonski kvalitet
Marka: Nissan (shifra 3847)
Model: NP1F1A15D
Nosivost: 1500 Kg
Vis. na diganje: 3000 mm
Pogon: Benzin/Plin
Menuvac: Avtomatski
Oprema: Parno greenje

🚛 Бесплатен транспорт
🛡️ Гаранција - 6 Meseci / 400 Rrabotni saati
Plinska boca za viluskari: 50 litri

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови за сите вилушкари кои ги застапуваме. 🧰​🛠️⚙️

Контакт:
📞 031 443-200
📲 076 294-600

www.TERMALIFT.com.mk

#viljuskar #viljushkar #viluskar #vilushkar #viljuskari #viljushkari #forklift #forklifts #вилушкари #виљушкар #вилушкар #виљушкари

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од: Претпријатие

ТЕРМАЛИФТ
Улица 100, Индустриска Зона, Karposh
Потврден огласувач
031443200
Испрати Е-маил до огласувачот

Viluskar 1.5 tona Benzin Mitsubishi

0 €

Linde viljuskar Plin 2 tona + Levo-desno

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам