1 / 7
Nissan Viljuskar 2 tona Benz/Plin Repariran
По Договор
16.02.2023 12:54

Куманово / Куманово

Vrven japonski kvalitet
Marka: Nissan (shifra 3915)
Model: P1F2A20D
Nosivost: 2000 Kg
Vis. na diganje: 3000 mm
Pogon: Benzin/Plin
Menuvac: Avtomatski

🚛 Бесплатен транспорт
🛡️ Гаранција - 6 Meseci / 400 Rrabotni saati
Plinska boca za viluskari: 50 litri

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови за сите вилушкари кои ги застапуваме. 🧰​🛠️⚙️

Контакт:
📞 031 443-200
📲 076 294-600

www.TERMALIFT.com.mk

#viljuskar #viljushkar #viluskar #vilushkar #viljuskari #viljushkari #forklift #forklifts #вилушкари #виљушкар #вилушкар #виљушкари

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од: Претпријатие

ТЕРМАЛИФТ
Улица 100, Индустриска Зона, Karposh
Потврден огласувач
031443200
Испрати Е-маил до огласувачот

Viluskar Yale 2.5 Tona DIzel-Repariran-2694

0 €

Rachen paletar - 2 t - Nov - So isporaka

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам