1 / 10
Stan od 119m2 na Bulevar Turisticka- ZDRAVESKI
147.000 €
25.03.2023 13:51

Охрид / Охрид

Број на соби:

4

Квадратура:

119 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Бул. Туристичка

Се продава стан од 119м2 во Охрид.
Лоциран е во близина на Гимназијата ,,Свети Климент Охридски’’.
Станот го има следниов распоред:
-дневна соба со трпезарија
-кујна
-3 спални соби
-2 тоалети
-остава
-тераса
Во склоп на станот има и подрум од 6м2.
Станот е на 3ти кат во зграда без лифт.
Цена: 147 000 евра празен
155.000 евра наместен
За повеќе информации, обратете се на:
Ѓоко: 078 303 253
Јулијана: 076 361 360
Шифра: 0012

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Nov stan od 82m2 vo Ohrid - ZDRAVESKI

1200 €

Stan od 61m2 vo Centar - ZDRAVESKI

68000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам